Mazuļa „auto” ar jaunu tjūninga efektu

Kompānijas Worrell, Ind. dizaineris Dans Klemess ir radījis produktu – īpašus bērnu ratiņus -, kas vecākiem palīdz droši un reizē ar modīgu pieskaņu doties pastaigā ar savu mazuli. Izskatās nedaudz vecmodīgi, tomēr ratiņi ir funkcionāli.

Galvenie aspekti, kas tika ņemti vērā, izstrādājot šos bērnu ratiņus ir: vecāku apziņā radīt nozīmi, lai tie prastu parādīt pieķeršanos savam bērnam ne tikai ar jūtām, bet ārēji redzamām izpausmēm, radīt drošu un komfortablu vidi bērnam un izveidot produktu, ko ir neiedomājami ērti lietot.

 

 

Attēlā redzamo ratiņu inovatīvākais elements ir unikālā „nestuvju sistēma”, kas sastāv no divām daļām, un tie veidoti īpaši zīdaiņiem līdz 12 mēnešu vecumam. Ratiņi ražoti no materiāla neoprēna komponentiem, kas izslēdz nepieciešamību aprīkot ratiņus ar apgrūtinošiem un nevajadzīgiem polsterējumiem, jo gaisa telpa starp diviem materiāla slāņiem norobežo ratiņu iekšpusi aukstos laika apstākļos. Aizdares veida konstrukcija ļauj noņemt ratiņu pārsegu, lai notīrītu to, uzglabātu, vai mainītu krāsu.

Jāsaka, ka kompānija, kas nodarbojas ar bērnu ratiņu ražošanu, guvusi milzīgu pieredzi un atzinību, darbojoties kopš 1976.gada Mineapolisā. Kompānija nodarbojas ar dizaina konsultācijām, produktu dizaina risinājumu, pētījumiem un inženierzinātnēm. Šķiet, tos melnos bērnu ratiņus labprāt izvēlētos gotu pāris, un kas par to, ja sākotnēji šķiet nepierasti vai varbūt kādam arī nepieņemami, inovācijas nenoliedzami virza mūsu dzīves. Pagaidām klienti šos ratiņus iegādāties nevar, bet kas zina, varbūt jau pēc dažiem gadiem jaunie vecāki dosies pastaigā, vizinot mazos nu jau šādos ratiņos.

Kompānija pacentusies izveidot arī nelielu video, parādot potenciālajiem klientiem ratiņu priekšrocības.