Mazs nieciņš tavām mīlas rotaļām

Kas ir LELO? Acis vaļā un ieklausies. Tā ir vibratoru dizaina etiķete, kas ieņem stabilu vietu erotisko preču tirgū. Miksējot modes sajaukumu, sievišķību, inženierzinātnes sasniegumus un veiksmīgu Skandināvu dizainu, LELO piedāvā sievietēm un viņu partneriem “supermantiņas”, kas nodrošina ar vienu no dzīves neizslēdzamiem priekiem – baudas gūšanu. Tās noteikti nevar saukt par vienkārši seksa mantiņām, jo kompānijas vīzija ir radīt estētisku baudījumu, sniegt sievietēm visas patīkamākās emocijas un iedvesmot erotiskā tirgus nišu.
 
 
 
 
 

Ražotāji un paši idejas autori, tiešām NOPIETNI pievērsušies šai lietai un ir izvērtējuši sieviešu vajadzības un vēlmes, lai radītu šīs neatkārtojami burvīgās ierīcītes, kas tiešām ir patiesi gaumīgas un ja ne vienmēr aizstāj vīrieša glāstus, tad noteikti ir kā kompensācija atsevišķās situācijās, gan papildinājums ikviena kaislīgajām mīlas rotaļām guļamistabā.

 

Visu sīkāk vari izpētīt LELO mājas lapā un, ja reiz esi ieinteresēja, tad visas šīs lietiņas iespējams iegādāties online-veikaliņā. Varbūt gan cenas atšķiras no intīmpreču veikalā redzētajām, jo šo produktu cenas grozās sākot no aptuveni 100$ un vairāk. Taču to dizains un varbūt ne tikai tas, attaisno ieguldītos līdzekļus.. ;)