Martas Ģibietes dizaina lampas NABAKLAB

Turpinot pīt un adīt stiklu, māksliniece Marta Ģibiete radījusi dizaina lampas jaunatvērtajam radio „Naba” klubam „NABAKLAB”. Jaunajos darbos tapusi gaisma!

Autortehnikā radītos 3D stikla objektus/skulptūras Marta dēvē par BUBAKIEM. Brīžiem ģeometriskas figūras, brīžiem kā dīvainu formu kukaiņi, tie visdažādākajos asociatīvajos tēlos pāraug kā dzīvos organismos. Šopavasar no bubakiem izšķīlušās BUBAKLAMPAS –gaismas objekti ar praktisku pielietojumu. Četras svaigas un izteiksmīgas BUBAKLAMPAS iekārtojušās un dzīvi jaunajā mūzikas klubā NABAKLAB, apgaismojot iespaidīgu bāra leti kluba pirmajā telpā. Lampu dizains veidots īpaši NABAKLAB vajadzībām, cenšoties izcelt tā simpātisko, spuraino tēlu.

NABAKLAB ir bufetes "Gauja" un "Radio Naba" kopīga iniciatīva - mazāk komerciālas mūzikas klubs, kas domāts cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan citās mākslas izpausmēs. Laipni lūgti Zigfrīda Annas Meirovica Bulvārī 12. Vairāk par klubu - www.nabaklab.lv.

Marta Ģibiete ir latviešu stikla māksliniece, kuras vārds iepazīstināšanu neprasa un jau neskaitāmas reizes godam pelnījis starptautisku atpazīstamību. Saglabājot inovatīvu un idejām pilnu piedāvājumu, Marta regulāri ar jauniem darbiem rada intrigu un interesi tādā mākslas jomā kā stikls.

 

Tuvākai informācijai:

Marta Ģibiete

Mob.tel. +371 29883632

E-pasts: martagibi@tvnet.lv

Web: www.gibiete.eu