Latvijas produkts: Liesmojošā gulta

Latvijā top ne tikai idejas par ekskluzīviem velosipēdiem, bet arī par stilizētām gultām. Tā nu Andis man atsūtīja informāciju par jaunu projektu, ko veido kopā ar Mārtiņu Rusiņu. Pagaidām projekts ir attīstības stadijā, tāpēc pieejama ir tikai viena guļamistabas gulta.

Gulta "Bed is on fire" veidota kā minimālisma stila interjera objekts, kura iemiesotais ugunsliesmu motīvs padara gultu kā neierasti aktīvu akcentu , taču tajā pat laikā tā radītās lakoniskās līnijas un izmantotais materiāls harmoniski iekļausies interjerā . Uguns, kā viens no četriem klasiskajiem elementiem seno Grieķu filosofijā un zinātnē , simbolizē enerģiju , pašpārliecibu un kaisli.  

Mārtiņš Rusiņš ir 4 gadus strādājis arhitektu birojā NRJA, kā arī piedalījies Latvijas Paviliona Šanhajā projekta izstrādē, kur paralēli arhitektūrai radusies padziļināta interese par mēbeļu dizainu . 

Materiāla izvēle gultas uzbūvē un attieksme pret to radusies iespaidojoties no vācu dizainera Nils Holger Moormann, kura plaši izmantotās finiera mēbeles rada vienkāršu un ērtu lietošanu.

TEHNISKAIS APRAKSTS

Materiāli                  

- gultas nesošais karkass veidots no priedes koka

- liesmu motīvs  izfrēzēts finierī ar augstas precizitātes programmējamo CNC frēzi . 

- finieris krāsots , lakots.

Krāsa                      

- balta , matēta / spīdīga

Izmēri                    

- 2000 x 1400

- 2000 x 1600 

- 2000 x 1800