Latvijas produkts - ROTINAS.LV

Turpinam "Latvijas produkta" tēmu. Un turpinām ar rotām. Nu nav jau tā, ka Latvijā neko citu neviens nedara, kā tikai taisa rotas, taču nevar noliegt, ka rotu taisīšana pēdējā laikā ir kļuvusi ļoti populāra. Par to Jūs varat pārliecināties mūsu iepriekšējos rakstos par šo tēmu - GRIBAS KAUTKO GARŠĪGU, DIZAINERE IEVA LAURIŅALATVIJAS PRODUKTS - OGULAJA ROTASLATVIJAS PRODUKTS - MATILDES AUSKARI UN BROŠAS, KO JŪS ZINAT PAR SOMAM?.

"Dziļās acis" - Liene Pētersone

"Ietērp sevi piedzīvojumā!" - tāds ir Lienes Pētersones studijas www.rotinas.lv sauklis. Liene par sesvi un saviem darbiem raksta:

"Vīnogu lapas" - Liene Pētersone

"Man jau ir pulkstenīs sitis 26. gads, no kuriem 4 es jau veiksmīgi mācos taisīt rotiņas. Kādēļ mācos? Tādēļ, ka visu laiku manos darbos ir redzama attīstība un man jāsaka paldies Jums, mīļie pircēji, ka atbalstāt mani un dodat man iespēju atklāt arvien jaunas skaistuma virsotnes.

"Lokanās vardes" - Liene Pētersone

Savā 25. gadā es laidu pasaulē meitiņu, viņa ir kā saulesstariņš manā dzīvē. Vēl man ir 2 nebēdņi kaķi, kas vienmēr no darba galda stiepj prom auskarus ;) BET, BET!!! Labi, ka man tas viss ir, citādi nevarētu tapt viss tas, kas top! Jo viss šīs skaistums nāk no sirds, kuru tā lutina mani mīļie un tuvie.

"Asaciņas" - Liene Pētersone

Saviem darbiņiem es izmantoju dažādas tehnikas un materiālus. Koks, plastika, stikls, metāls.. Viss, kas vien pieejams pa rokai :) Taču, varu droši teikt, ka process, lai nonāktu līdz tādiem auskariem, ir gana ilgs un ķepīgs.. reizēm ilgāk par 60h...

"Pinkuminkas" - Liene Pētersone

Darba ir daudz, bet laika maz. Tādēļ es ķeršos klāt, lai Jums būtu ko apskatīt!

"Takši" - Liene Pētersone

Lai veicas!"

No savas puses tikai vēl piebildīšu, ka visus šos smukumus ir iespēja iegādāties - Lienes Pētersones studijas www.rotinas.lv mājaslapā!

Novēlēsim veiksmi arī autorei!