Latvijas produkts - aproce ar flash I-NEX

Saņēmu e-pastu, kuru sākumā noturēju par spamu. Tomēr izlasīju un esmu patīkami pārsteigts. I-NEX ir Latvijas produkts, kurš tapis vairāku Latvijas speciālistu sadarbībā un ar nelielu ārzemju palīdzību dažām aksesuāru daļām. I-NEX ir aproce ar iebūvētu flash atmiņas karti, kura izgatavota no nerūsējošā tērauda. Atmiņas kartes ietilpīga ir 4 GB.

 I-NEX aproce ar flash 4 GB

Mūsdienās stils tiek uzskatīts par vienu no personiskās veiksmes un individualitātes atslēgām. Stils nosaka mūsu individualitāti, gaumes izjūtu un prasmi veidot iespaidu. Jaunu vīriešu vidū stila veidošanai un attīstīšanai ir tikpat liela nozīme kā jaunāko tehnoloģiju izmantošanai. Ir svarīgi būt individualitātei, bet vienlaicīgi tikpat liela nozīme ir praktiskumam, esot mobilam un neatkarīgam. 

Tāpēc ir radīts pirmais jaunāko tehnoloģiju un vīrišķīga dizaina apvienojums – I-NEX.

I-NEX ir aksesuārs vīriešiem, kurā ir iebūvēta 4 GB USB 2.0 flash atmiņas karte, kas padara I-NEX par stila priekšmetu, kas papildinās ikviena jauna un aktīva vīrieša garderobi un izcels viņa stila individualitāti.

I-NEX aproce ar flash 4 GB 

Latvijas dizaineri, radot šo ideju, vadījās pēc principa, ka dizains un stils, protams, ir svarīgi, bet tikpat svarīgs ir praktiskums. I-NEX sniedz vairāk iespēju tā īpašniekam; tas ir gan sava stila papildinājums, gan arī iespēja ērti glabāt un pārnēsāt sev svarīgo informāciju, mūziku, filmas, lai to izmantotu nepieciešamajā brīdī. I-NEX iebūvēta USB flash atmiņa ir unikāls jaunums, kas šādā augstas kvalitātes aksesuārā nepastāv nekur citur pasaulē.

I-NEX ir izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda ar kaučuka savienojuma elementiem, kas to padara izturīgu un uzticamu.

Tirgū ir pieejami divi I-NEX dizaina modeļi.

I-NEX aproce ar flash 4 GB 

I-NEX pašlaik var iegādāties Elkor Plaza, Brīvības gatve 201, Rīgā un Interneta veikalos Xnet.lv (39 Ls) un Neoshop.lv Produkta mājaslapa - i-nex.eu