Latvijas produkti - www.mo.lv

Pirms neilga laika lasījāt par Matildi un viņas auskariem un brošām, bet viņa, protams, nav vienīgais radošais cilvēks mūsu valstī, tāpēc šoreiz par citu autoru darbiem, kurus, tāpat kā Matildes lietiņas, var apskatīt interneta veikalā www.mo.lv.

Interneta veikals mo.lv tika izveidots ar mērķi palīdzēt latviešu māksliniekiem, dizaineriem, amatniekiem un citiem radošajiem izrādīt savus darbus plašākai publikai un iespējams nopelnīt kādu lieku latu. Pāris mēnešu laikā ir izdevies nodibināt kontaktus ar vairākiem cilvēkiem, kuru radītie darbi pārsteidz ar savu radošumu un īpašo pieeju ikdienišķām lietām. Īpaša sadarbība izveidojusies ar mākslinieku apvienību „Rijada”, kuru darbi apskatāmi atsevišķā sadaļā.
 

 Baiba Linga - Bērziņa "Velve"

Savukārt, pārējās veikala sadaļās var atrast visu iespējamo, sākot no jau pieminētajām brošām un auskariem, līdz lampām, šūpuļtīkliem un pat frīkbaikiem. Bet sīkāk: www.mo.lv!

Elīna Zandere Helēna

Starp citu, veikals vienmēr ir atvērts jaunām idejām, tāpēc ikviens interesents, kuram tīk radošas nodarbes un to rezultātā arī kaut kas rodas, ir aicināts pieteikties, rakstot e-pastu uz mo@mo.lv

Gatis Kreicbergs - Blakusvāģis