Laimīgie laiku neskaita, bet stilīgus pulksteņus valkā gan!

Lai gan mūsdienās pulskteņus mēdz iebūvēt visur un pareiza laika noteikšana nevienam vairs nesagādā problēmas, rokas pulksteņu modi aizmirst nedrīkst! Nixon arī šosezon piedāvā neatvairāmu kolekciju - gan vīriešiem, gan sievietēm.

Vīriešu rokas pulsteņi ir pieejami dažādās cenu grupās - piemēram, futūristiskais The Answer tev izmaksās 75 dolārus, bet biznesa klases The Block SS cena ir 120 dolāri. Lai tiktu pie pirmās klases pulksteņiem jau nāksies atvadīties no 300 dolāriem, bet elites klase (kuras cenas sniedzas jau tūkstošos) diemžēl vairs nav pieejama

 

Savukārt, sieviešu kolekcijā Nixon piedāvā jaunumus lētākajā un biznesa klasē. BBQ viennozīmīgi apjūsmo jauo pulksteni The Tribella, kura dizains un šarms nespēs atstāt vienaldzīgu nevienu pulkteņu nēsātāju! Pulksteņa cena - tikai 60 dolāri! Pieejams veselās 4 krāsās! Tanī pašā cenu grupā (par 75 dolāriem) ir pieejams The Skyline pulktenītis melnā, zilā vai zaļā krāsā! Etniskā stila piekritējiem kā jaunums tiek piedāvāts The Deveaux, kas kā bizneses klases pulkstenis maksā veselus 130 dolārus.

Ļoti gaumīgi ir arī pārējie kolekcijas pulksteņi, tā ka pienācis laiks laiku skaitīt ar stilu!!!