Laiks skrien pakaļ tehnoloģijām!

Tieši tā. Virsrakstā nav drukas kļūda, jo tehnoloģijas attīstās ātrāk, nekā mēs spējam pie tā pierast. Vai jums nav gadījies redzēt, ka pa ielu iet cilvēks un sarunājas pats ar sevi? Noteikti, ka ir un šis cilvēks visdrīzāk nav garīgi slims. Šobrīd katram otrajam teju ir mobilais ar mp3 pleijeri, attiecīgi austiņas ar brīvroku režīmu. Laiks pierast pie šīm lietām, jo nu būs vēl grūtāk atpazīt šos cilvēkus.

Ja iepriekš cilvēkus, kas runā ar sevi varēja atpazīt, jo karājās vadi, tad vēlāk jau to bija grūtāk, jo parādījās zilzoba sarunas iekārta, bet to dažreiz bija vieglāk atpazīt, jo pie auss bija diezgan liela ierīce.

Nu jau klajā nācis ir Aliph Jawbone 2, kurš ir sasniedzis jau ievērības cienīgus rādītājus. Tam ir uzlabots trokšņu slāpētājs, tas ir par 50 % mazāks, stilīgs, ar skārientehnoloģijas pogām un baterija sarunrežīmā tur 4 h, bet gaidīšanas režīmā līdz 8 dienām. Tā cena ir 130 $, kas manuprāt ir samērā zema, turklāt iepriekšējais modelis nebija dargāks. Priecē vēl fakts, ka šis izskatās vienlīdz labi gan vīrietim, gan sievietei.