Lai top gaisma

Sapņo par burvīgu atmosfēru un relaksējošu gaismu telpā!? Pure Austrian Design piedāvā lielisku, elegantu gaismas efektu ar Moonstruck no Feinedinge. Katra lampas bumba ir caurdurta ar roku, ar spuldzīti iekšā un virpuļojošiem punktiņiem no kuriem parādās ziedu raksti, kas slīd pa sienu un griestiem. Katra šī lampa ir unikāla, jo katrs ziedu raksts ir veidots rokām un veidotāji nav izmantojuši šablonus. Romantiskas atmosfēras šādi apgaismotā istabā noteikti netrūks. Ja raksti kādā brīdī nav vēlami, tad vienkārši var nomainīt spuldzi un parasto.
 
 
 

Dažreiz Tev ir grūti orientēties savā milzīgajā drēbju skapī, jo tumsā nespēj atrast pareizo apģērba gabalu? Vai varbūt Tavā mājoklī ir nepieciešams kāds ekstraordinārs apgaismes ķermenis, lai izceltu mēbeļu dizainu vai lieliskās tapetes? Opā, kā Tev patiktos foršās lampas pakaramo formā?

 

Pats labākais ir tas, ka Tu vari jebkurā mirklī pats izvēlēties, kādu abažūru uzkārt, tas ir, vari izvēlēties, kādu apģērba gabalu uzkārt uz fluoriscējošo gaismu izstarojošā pakaramā! Liec to jebkur – skapī, pie sienas, virtuvē, guļamistabā – izvēle paliek Tavā ziņā! Cena: 249$. Dizaineris: Hector Serrano.