Krēsli, krēsli... Krēslu izstāde!

Kamēr vieni bauda vasaras priekus, citi turpina strādāt. Un, manuprāt, mūsdienās par vispopulārāko darbarīku var uzskatīt krēslu. Pēdējo gadu laikā ir bijuši jau vairāki pasākumi, kas veltīti tieši šai ikdienā tik ļoti nepieciešamajai mēbelei. Šis pasākums nav izņēmums. No šodienas, 1.augusta līdz 21.augustam Valmierā ir apskatāma izstāde - „Krēsls – dizaina ikona” „P.S. Karima Rašida daiļrade”.

Katru dienu cilvēki izmanto krēslus - ofisā, bibliotēkās, restorānos, konferencēs vai mājās. Tāpēc šogad mākslas galerija „Laipa” sadarbībā ar Latvijā pazīstamiem dizaina saloniem – Dizaina centru no Valmieras, Xcelsior, INRE skandinavian design, Chair Baltic un Anna Barons no Rīgas, ir sagatavojusi Dizaina izstādi, kura veltīta „krēslam”. Izstādē būs aplūkojami dažādi dizaina krēsli, kas paredzēti kafejnīcu, uzņēmumu uzgaidāmajām telpām, viesistabām, guļamistabām, u.c.

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad mākslas galerijas „Laipa” savus apmeklētājus vēlas iepazīstināsim ar vienu pasaulslavenu dizaineru, šogad tas ir Karims Rašids. Karims Rašids (Karim Rashid) ir industriālais dizainers un ievērojama personība mūsdienu interjera dizaina, modes, mēbeļu, gaismas ķermeņu un mākslas jomā.

Raksts daļēji pārpublicēts no: http://www.hc.lv/