Ko jūs zinat par somām?

Jā, tas ir labs jautājums! Arī es neko daudz nezinu, taču pazīstu cilvēku, kas par somām zina daudz. Dizainerei, Ingai Beikulei, ir ļoti interesanta nodarbošanās. Viņa brīvajā laikā izgatavo miniatūras somu piespraudes. Lūk ko viņa par to visu saka:

„Manas somas ir manas draudzenes, kas uzticīgi glabā manus noslēpumus, dižojas ar mani un nekad nav greizsirdīgas daloties ar mani komplimentos. Tās atļauj pieturēties sev ne pārliecinātības brīžos, jau laicīgi „atvaira” nevēlamus sarunu biedrus, liekot tiem turēties tālāk un palīdz iegūt sev draugus.
Manas somas vienmēr būs manas draudzenes un to Sieviešu vārdā, kuras jelkad dzīvojušas un saprot, par kādu draudzību ir runa, gribu palīdzēt mūsu uzticīgajām biedrenēm kļūt par nemirstīgām laikmetu lieciniecēm.”
 
 
 
„Mana iecere ir veidot kolekciju no miniatūru somiņu veidā izgatavotām piespraudēm, kas autentiskas noteikta laikmeta tērpa aksesuāra- somas, modes tendencēm un stiliem. Katra piespraude-somiņa satur unikālu informāciju par formu, rotājumu, krāsu un stilu, kas bijis aktuāls gan iepriekšējos gadsimtos, gan ir tāds vēl tagad. Somu stilu tāpat kā modes tendenču mainība nereti saistīta ar populāru cilvēku, kuriem piemitis personības šarms, aktivitātēm, kā arī ar dažādu procesu norisi sabiedrībā un modes periodiskumu vispār. Kolekcija ir ne tikai interesanta, bet arī informatīva un pat izglītojoša, jo katrai rotai pievienots stāsts par tās stila izcelsmi un attīstību.
Turklāt šī kolekcija ir pietiekoši „garda”, lai to asociētu ar ēdamām lietām un sajustu vēlmi nobaudīt kumosiņu...
Labu apetīti!”
 
 
Ja arī Jūs vēlaties iegūt šādu "draudzeni", tad jums būs personīgi jāsazinās ar Ingu Beikuli, viņas e-pasts ir fecit@inbox.lv