Ķīpsalas pavasaris!

 Nebūt nav tā, ka Latvijā nekas nenotiek. Kaut kas notiek jau gan un notiek RTU. Studentu modes skate, kur noteikti ir vērts aiziet, lai paskatītos uz ko ir spējīgi mūsu pašu studenti. Un varbūt, ka apmeklējums arī rosinās un mudinās darboties vēl aktīvāk.

Pirmdien, 28. aprīlī, plkst. 16 un plkst. 19 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1, notiks gadskārtējā RTU Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta studentu sagatavotā modes skate «Ķīpsalas pavasaris 2008», kurā tiks pieteiktas 34 RTU jauno apģērbu dizaineru kolekcijas.
Šā gada modes skate ir kā apliecinājums tam, ka jaunie tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina studenti veiksmīgi sadarbojas ar modes industrijas pārstāvjiem – trīs studentu modes skatē demonstrētās kolekcijas tapušas sadarbībā ar tādiem apģērbu ražošanas uzņēmumiem kā SIA «Solutions»,  SIA «Irve», un a/s «Nybo Jensen Konfektion».
«Ķīpsalas pavasaris 2008» ir ceturtā RTU studentu modes skate. Pirmajās trijās modes skatēs jau gūta pieredze un skatītāju un pieredzējušu modes dizaineru atzinība.
Kolekciju veidotāju modes skatē pārstāvētā profesionālā bakalaura studiju programma «Materiālu tehnoloģija un dizains», kā arī profesionālā maģistra studiju programma «Materiālu dizains un tehnoloģija» guvusi arī augstu starptautiskas ekspertu komisijas vērtējumu.

Ieejas kartes RTU Kultūras centrā, Kaļķu ielā 1–216. kabinets.