Karim Rashid

 Karim Rashid ir izveidojis iespējams viskrāšņāko un greznāko džina pudeli pasaulē. Šī pudele ir veidota priekš Bomb Sapphire, kuri ir vieni no "Red Dot Award" galvenajiem sponsoriem. Šī pudele ir veidota sadarbībā ar fraņču kristāla ražotājiem Baccarat un ar Garrard, vecākais britu uzņēmums, kas nodarbojas ar dārglietu tirdzniecību.

 

 Šādas pudeles ir izgatavotas pavisam 5 un katra no tām maksā 200 000 $. Viena no šīm pudelēm, sākot ar 27. martu, ceļos pa 5 lidostām un pavadīs katrā 3 mēnešus. Nopelnītā nauda par tās aplūkošanu, tiks ziedota priekš bērnu operācijām nabadzīgajās valstīs. Ja brauksiet drīzumā uz Londonu, tad Hītrovas lidostā variet apskatīties šo pudeli. Vēlāk tā ceļos uz Ņujorku, Dubaju, Singapūru un Sidneju.

 Tiem, kuri ar Karim Rashid darbiem nav tuvāk iepazinušies, piedāvāju aplūkot bildes viņa veidotā interjera Majik Cafe, kurš atrodas Serbijā. Spilgtākā iezīme ir unikālā krāsu izvēle un plastikātu lietošana. Man gan žēl, ka viņas ir tik mazā formātā, bet izšķirtspēja ir diezgan laba un ja ir vēlme, tās var lejuplādēt un palielināt nedaudz.