Jaunākais bluetooth austiņu pasaulē - Jawbone ERA

Par stilīgajām Jawbone zilzoba jebšu bluetooth austiņām pirmo un vienīgo reizi rakstījām pirms vairāk kā diviem gadiem. Šoreiz, sadarbībā ar talantīgā Yves Béhar dibināto fuseproject, Jawbone ir atgriezies ar jaunāko bluetooth austiņu modeli - ERA.

Jawbone ERA, bluetooth austiņas

Jāsaka, ka apraksts ir iespaidīgs. Ar frāzi, ka tas jau līdzinās datoram tavā ausī, ir pateikts diezgan daudz. Šim modelim ir militāro spēku līmeņa trokšņu likvidēšanas tehnoloģija noiseassassin® 3.0, kas nozīmē, ka tam ir iespēja uztvert apkārtējos trokšņus un pielāgot skaņu, lai tā būtu kristāldzidra un nekas netraucētu sarunai. ERA ir 25% lielāks skaļrunis, kas ļaus labāk izbaudīt HD skaņu gan runājot, gan klausoties mūziku.

Jawbone ERA, bluetooth austiņas, dizains

Jawbone ir pirmā kompānija, kura ir iebūvējusi akselerometru ar patentētu motionX™ platfromu. Ar vienkāršu ierīces pakratīšanu iespējams sapārot ierīces, bet divreiz piesitot pie tās, iespējams gan sākt sarunu, gan to pārtraukt. Kas mani pārsteidza, bija Jawbone ERA cena - 130$. Šādi pat cena bija arī iepriekš aprakstītajam Aliph Jawbone 2.