Jauna dzīvība ikvienam Mac, PC un iPod!

Jau tā apnikuši vecie nobružātie, palietotie .. vienārdsakot, netīši apskādētie Mac, PC un iPod'i. Ar skumjām acīs noskaties, kā tas ar katru dienu arvien vairāk izskatās ne pēc kā... Kaut kas jādara, taču esi diezgan izmisis meklējot alternatīvu kā tam dot jaunu dzīvību. Piedāvāju patiešām lielisku risinājumu..
Gēla skini - lielisks atklājums katram Mac, PC un iPod'iņam. Tie ir daudz un dažādos krāsu toņos un arī grafiskie risinājumi ir neticami pievilcīgi. :) Katra gaumei un kaprīzēm kas atradīsies!
 
 
 

Tagad kaut vai katru dienu pēc garstāvokļa vari apģērbt savu tehnoloģiju sasniegumu jaunā krekliņā. Un vēl svarīgi būtu pieminēt to, ka tos ir ļooooti viegli un ērti mainīt. Un vēl.. tie pavisam noteikti nenodara nekādu skādi vai bojājumus pašai ierīcei.

 


Runājot par cenām, tāda Mac un iPod skina apgleznošana izmaksātu kādi $ 15, bet par PC māksliniecisko zīmējumu būtu jāšķirās no $ 29.95.
Tev noteikti jāizmanto šī iespēja, pastilot ar jaunāko modes kliedzienu - gēla skiniem. Draugi noteikti par to nemaz neko vēl nav dzirdējuši.