Izvēlies parocīgāko –“ esi kopā ar Citplanētieti

Atzīsiet, ka ceļojot nereti aizmirstas tāda sīka nianse kā pulksteņa laika maiņa piemēroti attiecīgajai laika zonai. Varbūt dažiem šķitīs ērtāk iegādāties vairākus pulksteņus un piemērot tos konkrētai laika zonai, bet iespējams kāds cits vēlēsies parocīgāko risinājumu – pulksteni 2 in 1.
 
 

Vings Liangs ir Android Alien pulksteņa dizaineris, kurš patiesi ieguldījis milzīgu darbu, lai radītu visvieglāk identificējamu, ar futūriskiska stila pieskaņu veidotu laikrādi. Šis pulkstenis paspējis pagozēties arīdzan slavas un kino ekrānu saulītē kopā ar Kristiānu Beilu – aktieri zinātniskās fantastikas filmā „Equilibrium”.

Pulkstenim Alien ir divas viena no otras neatkarīgas kvarca ciparnīcas, kur katru no tām ir iespējams noregulēt tā, lai uz ciparnīcas tiktu rādīta atsevišķa laika zona. Futūristiskais pulkstenis veidots no viegli uzvelkamas un koriģējamas tērauda aproces ar drošības sprādzi. Šie pulksteņi tiek piedāvāti tumši zilā un melnā krāsā, kurus var iegādāties e-veikalā, samaksājot par to 71 mārciņu. Jāuzsver, ka potenciālie pircēji ir ne tikai vīrieši, pulkstenis atzīts par unisex modeli.