Iegādājies personīgo meteo staciju!

Arī tu esi no tiem, kuriem noklausoties laika prognozi nākošajā dienā tai atbilstoši saģērbjas, bet, ak, vai, par spīti laika veča prognozēm par jauko laiku, mājās nenonāc pilnībā izmircis? Bet varbūt tu vienmēr līdzi ņem visus iespējamos atribūtus, lai, nodrošinātos pret lietu ar lietussargu un lietusmēteli, vai arī pat karstākajā dienā somā iemet arī biezo jaku? Tevi TIEŠAM neapgrūtina šāda paunošanās? ;) Neļaunojies gan par šādu piezīmīti, bet iečeko super-duper Oregon Scientific mājas lapu, lai pārliecinātos par to, ka dzīve ir daudz vienkāršāka nekā dažkārt šķiet! Iegādājies mini meteo-staciju un Tu vienmēr zināsi, kādi laika apstākļi Tevi sagaidīs! Nebūs nevajadzīgu pārsteigumu, lieka satraukuma par to, ka tava frizūra pēc friziera apmeklējuma izmirks un tā tālāk un tā joprojām. Ierīce būs nopērkama jau decembrī, sākot no aptuveni 60,- ASV dolāriem.

Kā redzi, ir milzum daudz iemeslu, kādēļ tieši Tev būtu nepieciešama šāda ierīce! Universāli! Lieliski! Un vienkārši vienreizēji lielisks izgudrojums – laika stacija ar lāzeru iegravētām 3D kristāla ikonām. Laika prognozi ir tik ērti aplūkot - vienkārši uzmet skatienu aparātiņa displejam un visa nepieciešamā info būs kā uz delnas! Lietus? Saulains laiks? Apmācies? Aparātiņš ir līdz unikalitātei tik precīzs, ka tagad to visu tu paredzēsi pats!
Patīk ceļot? Ņem līdzi! Dodies vasarā uz savu vasarnīcu? Neatstāj mājās, jo tā parocīgais izmērs noteikti pieļauj to ielikt ceļojuma somā! Nenokavē un esi viens no pirmajiem, kas draugu priekšā palielīsies ar glīto un reizē tik noderīgo gadžetiņu!