Globālā sasilšana

Gandrīz visi noteikti jau būs dzirdējuši par to, redzējuši kādu video materiālu, pamanījuši kādu reklāmu vai kādas citas aktivitātes masu medijos un citur. Protams, aktuālākā šā brīža globālā problēma - globālā sasilšana.

Kamēr Latvijā katrs rūpējas par savu maciņa biezumu un iedzīvošanos uz citu bezspēcību pret cenu augšupcelšanos, tā vien mudina viss atgriezties lauku dzīvē. Svaigais gaiss, paša audzēti produkti, cik vien tas iespējams un varbūt mazāk ikdienas stresa? Lai gan runāts tiek daudz un dikti, tomēr lielākā daļa cilvēku noteikti turpina tikai atzīt faktu, bet neko tā labā nedarīt.

Nesen bija akcija "Zemes stunda", kura, cik pats manīju, Latvijā visaktīvāk bija manāma draugiem.lv vestuļu "piramīdās". Šīs akcijas ietvaros ļoti, manuprāt, veiksmīgi sevi parādīja google.co.uk ar izdomu. Lai gan acīmredzot savus lieldatorus neizslēdza, bet nedaudz savādākā veidā parādīja, ka piedalās.

 

 

Padarot mājaslapu melnos toņos, viņi imitēja gaismas izslēgšanu. Pozitīvi. Varbūt nākamgad viņi izslēgs savus serverus un ļaus cilvēkiem uz 1 h atpūsties no google.

Nākamā iedvesmojošā reklāma saistīta ar šo pašu tēmu, bet vairāk jau spēlējot uz jūtām tiem, kam dzīvnieki ir mīļi, ir redzama zemāk.

Šajā reklāmas kampaņā bija attēlota arī kūstoša pantera, bet noteikti kūstošs polārais lācis nospēlē labāk, jo tieši šim pūkainajam radījumam ir vistiešākā saikne ar globālo sasilšanu un ledāju kušanu.

Inflācija un biezais maciņš nelīdzēs, kad būs jāpārvietojas gumijas laivās. Bet ko darīt?