Ģeniāls izgudrojums –“ jauns pārvietošanās līdzeklis

Šis ekoloģiski draudzīgais, multifunckionālais transportlīdzeklis līdzinās Ben Hur stila ratiem, tomēr šim ir daudz vairāk priekšrocību. Easy Glider "ratiem" nav nepieciešami zirgi. Ja tev šķiet, ka šāds braucamrīks ir ne vien nedrošs, bet arī neērts, tad tomēr jāsaka, ka tā nav. Brauciena laikā tev nebūs jāsvīst kā tas notiek, minoties ar riteni, turklāt, ja gribas pazīmēties vienaudžu vidū ar ko tiešām cool, tad šis ir īstais veids - apbrīnotāju netrūks.
 
 

Easy Glider ir ieguvis ISPO Brand New apbalvojumu par inovatīvāko sporta un stila konceptu sakausējumu. Jāatzīst, ka tas viņiem ir izdevies perfekti. Lai gan šis braucamrīks darbojas ar elektrību, maksimāli sasniedzamais ātrums ir 20 km/h. Ja vēlies spēcīgāku braucamrīku, tad Tev jāizvēlas Easy Glider X7, kura cena ir 1600$. Un šobrīd ražotāji vēl čakli strādā, lai pavisam drīz būtu pieejami arī īpaši bērniem piemērotie (cena aptuveni 320$), ūdens, eko - 560$ „glideri”.

Tu jau iedomājies, kā būtu, ja Easy Glider būtu Tavs? Es arī! Būtu tik ērti pārvietoties par lielpilsētas ielām. Steiga, sastrēgumi, satraukušies autobraucēji taurēs, vicinās rokas un raidīs viens otram piktus skatienus, bet Tev ne par ko nebūs jāuztraucas – caur neskaitāmo mašīnu rindām izsprauksies kā caur adatas aci. Lec virsū Easy Glider un izbaudi pārvietošanās ērtumu!

Video