Galvenais, lai kājas būtu sausas - otrais piegājiens

 Kurš tad staigās ar gumijniekiem, kas atgādina par tēlu, vienā rokā spainis, otrā - mēslu dakša. Tāpēc ir cilvēki, kas cenšas arī ieņemt šo nišu un taisa gumijniekus ar stilu. Dažus no tiem apskatīsim.

 Tā kā neesmu modes dizaineris, tad ar sīkiem aprakstiem varētu tikai izgāzties. Pirmie gumijnieki, kas man patīk visvairāk ir Burberry gumijnieki, kas slapjajās dienās ļaus palēkāt pa peļķēm ar stilu un gaumi.

 Tālāk jau kaut kas tuvāks astranautu tēmai, bet zinu, ka dažiem šī krāsa visnotaļ patīk un nekur tālu no standarta gumijniekiem neaiziet šie Hunter oriģinālie gumijnieki.

Un no tiem pašiem Hunters seko arī nākamie gumijnieki kontrastam. Festivāla pusgumijnieki, kas noteikti liks atskatīties daudziem un var izvēlēties no četrām krāsām.

Ja pavisam patīk vienkāršība, tad nedaudz jātnieku zābakiem līdzīgie Matildes lietus zābaki būs tieši jums. Ja nepatīk melnā krāsa, tad var maršēt pa peļķēm arī koši dzeltenos.

Ja nu nesanāk laicīgi iziet no mājām ar gumijniekiem vai ja ir tikšanās, kur bez kurpēm nevar, tad vienmēr var izglābt Shuella gumijnieki, kas ir uzvelkami pa virsu. Rozā nav vienīgā krāsa, bez panikas!