Februāra TOP8 raksti

Apkārt kārtējais mēnesis un klāt ir februāra TOP8 raksti. Pārsteigums par pirmo vietu nav diez ko liels, jo daudziem gan jau nav svešs teiciens "Sex sells", tomēr katru mēnesi ir interesanti palūkoties, kas tad cilvēkus vairāk piesaista. Tad nu ķersimies pie pašiem rakstiem.

 

Nike, cilvēku ķēde

8. Cilvēku ķēde - Nike

Ne tik pārsteidzošs, cik iedvesmojošs ir Nike vēstījums iekš video ar nosaukumu "Human chain". Visi kādreiz paklūp, bet cik ātri Tu piecelsies!?

 

 

 

 

 

Latvijas paviljons,EXPO,aerodium

7. Latvijas paviljons Šanhajas World EXPO 2010

Latvija ir viena no valstīm, kas piedalīsies Šanhajas World Expo 2010 izstādē, kas noritēs no 1. maija līdz 31. oktobrim. Būdama viena no nozīmīgajām izstādēm pasaulē, World Expo ir vērsta uz individuālu valstu tēlu veidošanu.

 

 

 

 

 

kedas,lietotas riepas,eko

6. Kedas no vecām riepām

Uzņēmums "Seal Brand", kurš nodarbojas ar veco riepu pārvēršanu modes aksesuāros, sadarbojoties ar "Spindle Move" ir laidis klajā "Sneakers 101" kedas, kur praktiski viss ir izveidots no lietotas riepu kameras.

 

 

 

 

 

 

virtuve,koks,Latvijas produkts

5. Latvijas produkts - Dabas formu masīvkoka virtuve

Pirms kāda laika Andis mums iesūtīja bildes, kurās bija redzamas liekto līniju grīdas, ko varētu formulēt, kā dabas formu imitāciju grīdas segumā. Grīdas bija tikai daļa no virtuves interjera. Tagad ir iespējams arī apskatīt gan pašu virtuvi, gan arī interesanto sienas apdares veidu, kas ieturēts tajā pašā stilā.

 

 

 

 

 

AXE,dušas želeja,reklāma

4. AXE dušas želejas reklāma

 AXE reklāmas vienmēr ir saistītas ar sievietēm, kuras nespēj pretoties AXE efektam. Arī šajā reklāmā ir tā pati doma, tikai izpildījums cits. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Guinness,reklāma,daiļrunātājs

3. Spēcīga reklāma no Guinness

Saatchi & Saatchi London sadarbojoties ar Shilo ir radījuši ļoti spēcīgu reklāmu. Tiesa, spēku iemieso Ainsley Burrows, kura spēcīgo stāstījumu papildina arī vizuālie efekti. 

 

 

 

 

 

lampa,turbīna,eko

2. Turbīnu gaisma

Pēdējo gadu laikā ekoloģijas tēma ir viena no populārākajām dizaina jomā. Izstrādāto konceptu ir tik daudz, ka grūti pat izvēlēties, kas patīk, kas nepatīk. Taču gadās arī pa kādai jaunai idejai, kas "pielīp". Tāds ir TAK Studio izstrādātais lielceļu apgaismojuma koncepts.

 

 

 

 

 

Durex,reklāma,prezervatīvi

1. Tipogrāfiskas Durex reklāmas

Vācu ilustrators un dizainers Andrej Krahne ir izveidojis Durex reklāmu, kur akts tiek attēlots ar vārdiem, kuri arī nav nejauši izvēlēti, bet apraksta izjūtas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tā nu noslēdzies ir šis mēnesis. Kuru no rakstiem 1. vietā liktu Tu ?