Eleganta dizaina mājas mēbeļu sērija no RIPO

Ražošanas uzņēmums RIPO ir papildinājis piedāvāto produktu sortimentu ar 9 jaunām dizaina mājas mēbelēm, kuru galvenās priekšrocības ir daudzveidīgi un mūsdienīgi risinājumi.

Uzņēmums, kas pēc individuāliem pasūtījumiem projektē un izgatavo plašu produkcijas klāstu mājokļa labiekārtošanai, ir papildinājis piedāvāto produktu sortimentu ar eleganta dizaina mājas mēbelēm, kuru galvenās priekšrocības ir daudzveidīgi un mūsdienīgi risinājumi, kā arī plašas materiālu kombinēšanas iespējas un piemērotība gan klasiskiem, gan moderniem interjera risinājumiem.

Šīm mēbelēm piemīt šarms, kas izceļ personību un teicami iederas dažādos interjera risinājumos, jo mēbeļu sērijā klasiska dizaina tendences apvienojas ar izsmalcinātību un eleganci. Šo RIPO mājas mēbeļu sēriju raksturo pārdomāta konstrukcija, funkcionalitāte un izteiksmīgi, augstas kvalitātes materiāli, turklāt izmēru, krāsu un formu variācijas ir daudzveidīgas un pielāgojams ikkatra gaumei.

RIPO ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, kura ražotā produkcija veido RIPO kā preču zīmolu. RIPO plašais produktu sortiments piemērots ikvienam, kas vēl tikai ceļ vai jau iekārto savu māju.

Uzziniet vairāk, apmeklējot www.ripo.lv