Elastīgais dizains

Iepriekš biju ievietojis video, kur redzama metode kā ar stiepšanu var izveidot dažādu formu mēbeles, ja tā viņas var nosaukt. Sākumā nevarēju īsti atrast firmu/uzņēmumu, kuri ir projekta autori un nesen tas nejauši izdevās.

Molo design ir kanādiešu dizaina studija, kas nodarbojas ar materiālu izpēti un to pārvēršanu telpā. Šis izstiepjamais dīvāns ir tikai daļa no viņu projekta, kura nosaukums ir "Soft", kurš sadalās apakšsadaļās. Ir gan elastīgie sēžamie, gan elastīgās sienas, gan arī lampas, kurās ir izmantota šī pati metode. Arī materiāls nav viens un tas pats. Tiek izmantoti dažāda tipa materiāli, kuriem ir dažāda elastība, blīvums un stiprība. Pamatā tiek izmantotas loksnes, kas ir veidotas no tādiem materiāliem kā papīrs un neausts audums. Un jāsaka, ka ne pirmo reizi tiek izmantota daba, lai kaut ko izgudrotu. Šoreiz tās ir šūnas, kādas veido bites vācot medu.

Pozitīvi ir tas, ka no vienkāršas iekrišanas dīvānā, tagad ir iespējams savu dzīvi padarīt dinamiskāku. Tā ir daļēji kā spēle, kas varētu patikt bērniem.