Elastīgā izlietne

Uz šo izlietni ar intervāliem jau skatos teju 2 nedēļas, jo īsti līdz galam neizprotu mērķi, tas ir, kāds ieguvums ir šādam risinājumam. Uzmanību tas piesaista ar to, ka tāds iepriekš nav redzēts, bet funkcionalitātes uzlabojumus nemanu. 

Protams, dažas lietas rada skaistumam, oriģinalitātei vai kādam citam mērķim, kas neuzlabo vai pat samazina funkcionalitāti. Izlietne ir veidota no nerūsējošā tērauda, kurš klāts ar elastīgu materiālu. Tērauda virsmā ir caurums, lai elastīgais materiāls no ūdens svara varētu veidot pašu izlietni, bet elastīgajā materiālā ir maziņš caurums, lai ūdens lēnām plūstu prom un atgrieztu to plakanā stāvoklī. 

Tā kā izlietne ir paredzēta publiskā telpā, tad it kā kanalizāciju pieslēgt nevajag, bet uzreiz rodas jautājums vai ūdens nešļakstīsies uz kājām. Ir vēl dažas lietas, bet tā kā es šo vairāk redzu kā instalāciju vai eksperimentu, nevis produktu, tad piekasīties pie katra sīkuma ir lieki. Idejiski mani tas uzrunāja un, iespējams, tas arī ir vienīgais šī darba mērķis - pievērst uzmanību un izraisīt reakciju.

Pavisam piemirsu. Darba autore ir Sofija Mensene (Sophie Mensen).