Ekstra kaķu un to saimnieku komfortam

Mūsu mīluļi ir pelnījuši to labāko, viņiem ir nepieciešamas mūsu rūpes un mīlestība. Zināms, laukos iegādāties un turēt kaķi vai suni ir daudz ērtāk un vieglāk kā lielpilsētas dzīvoklī. Pirmkārt, dzīvokļos ne vienmēr ir pietiekoši daudz vietas, lai kaķis varētu izskrieties pēc sirds patikas, otrkārt, kaķi praktiski netiek pastaigāties svaigā gaisā, tiem ir jāsamierinās ar lodžijām, balkoniem vai šaurajiem palodžu apartamentiem. Un, treškārt, saimniekiem ir regulāri jāmaina kaķu podiņš – smilšu vai veikalā iegādājamā maisījuma pildītu kastīti. Šausmas pat iedomāties, kāda izskatās kastīte, ja saimnieki aizmirst to iztīrīt vai arī ir tik aizņemti, ka nevar to regulāri nomainīt. Kāds par šo problēmu jau ir padomājis un piedāvā jums gatavu risinājumu!
 
 
 
 
 
 
 
 
Lūk, patiesi forša luksuss kaķu kastīte, kas dažiem atgādinot kaut ko no Zvaigžņu kariem vai arī kaķu teleportācijas ierīci. Bet patiesībā tā ir asprātīga pašattīroša kaķu tualetes kastīte. Tās darbības pamatprincipi ir vienkārši – tiklīdz kaķītis ielien globusā, nokārtojas un atstāj kastīti, Litter Robot sensori to uztver un lēnām uzsāk rotēt šo globusu. Šādi tiek izsijāts un atdalīts globusa saturs pirms tas nonāk atkritumu maisiņā, ko jāmaina tikai reizi nedēļā.
 
 
 

 

Lai gan varbūt šī ierīce izskatās bīstama, patiesībā tā ir ļoti droša un uzticama, un jums vairs nav jātīra parastā kaķu kastīte, vienkāršāk ir nomainīt paredzēto atkritumu maisiņu. Šādu brīnumierīci var iegādāties amazon.com interneta veikalā pa 299,- līdz 399,99 ASV dolāriem, izvēloties vai nu baltu vai melnu kaķu podiņu. Vari apskatīt arī video un pārliecināties par tā unikalitāti.