Ekoloģiskā miskastes māksla

Nu, iznesi šorīt atkritumu tvertni? Plastmasas pudeles iemeti atsevišķā konteinerī? Jap, tā dažiem no mums sākas rīts, kad arvien steidzamies atbrīvoties no mums nevajadzīgām lietām, bet citiem Tavs miskastes saturs šķitīs kā paša Picaso veidots mākslas darbs! Nu nopietni! Piemēram, Mišela Branda ir atradusi pielietojumu savām zināšanām mākslas sfērā un cenšas glābt pasauli, atkritumus pārstrādājot jaukos dizaina elementos un dažnedažādās ierīcēs.
 
 

Palūkojies uz garo gaismas kaskādi – tā nebūt neatgādina atkritumus, bet patiesībā ir ļoti skaists gaismeklis un ir iegādājams pa 760 mārciņām. Vai arī ziedu formā veidotais loga aizklātnis, kas vienlaikus ir gan dekoratīvs elements, gan svešinieku acu skatienu absorbētājs. Tā kā nekādi lūriķi vairs nemetīs acis Tavu logu virzienā, un ja arī metīs, tad neko vairāk par jauki savirknētām puķītēm neieraudzīs! Foršīīī!

 

Nu tas jau nav viss, ko dizainere var piedāvāt. Acīmredzot viņai tik ļoti ir iepatikusies puķīšu mode, ka arī galda dekoratīvo lampu veidojusi ziedoša puķupoda stilā. Var redzēt, ka cilvēks patiesi aizrāvies ar dārzniecības tēmu! :) No plastmasas pudelēm veidotā lampiņa ideāli pieskaņojama restorāna, klubiņa vai mājas interjeram, turklāt varēsi dzīvot ar apziņu, ka esi viens no tiem lieliskajiem pasaules glābējiem, kas sadzīvē izmanto otrreiz pārstrādātas lietiņas. Un to var arī iegādāties, samaksājot 65 mārciņas..