DMDM: radošās darbnīcas

Savas darbības ietvaros Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs piedāvā radošās darbnīcas, kas ir unikāla iespēja pavadīt laiku ar māksliniekiem un katram arī sevī atklāt mākslinieka talantu. Darbnīcās radoši darboties var jebkurš interesents, neatkarīgi no vecuma un sagatavotības līmeņa. 

Ieskats DMDM radošajās darbnīcās:

 

TEKSTILAPDRUKAS jeb MADAROŠANAS DARBNĪCA

Darbnīcas dalībniekiem ir iespēja pašiem savām rokām pagatavot apdrukātus galdautus, sedziņas, krekliņus un citus interesantus tekstila izstrādājumus, izmantojot pazīstamā latviešu nacionālā stila veidotāja Anša Cīruļa un Jūlija Straumes ornamentālos motīvus vai izveidot savu ornamentālo risinājumu.
Darbnīcu vada tekstilmāksliniece Inga Priedīte.

DMDM TEKSTILAPDRUKAS jeb MADAROŠANAS DARBNĪCA

 

VILNAS VELŠANAS DARBNĪCA

Darbnīcā ir iespēja apgūt vienu no vilnas velšanas paņēmieniem, veidojot nelielus priekšmetus no iegūtā filca materiāla. Šādā tehnikā darināts materiāls var būt ļoti daudzveidīgs: gan biezs, vēja necaurlaidīgs, gan arī ļoti plāns un gaisīgs. To var izmantot visdažādāko ieceru īstenošanā: smalku, vieglu apģērbu veidošanā, aksesuāru darināšanā, tekstilmozaīkas un polsterētas virsmas stepējumu veidošanā.
Darbnīcu vada tekstilmāksliniece Kristīne Rutka.

DMDM VILNAS VELŠANAS DARBNĪCA

 

KRASAINO SMILŠU DARBNĪCA

Krāsainās smiltis ir ļoti pateicīgs materiāls dizaina objektu veidošanai, darba iespēju daudzveidīgums aizrauj un spēj iepriecināt visus. Dalībniekiem tiek dota iespēja, izmantojot oriģinālās metodes, radīt krāsaino smilšu kompozīcijas plaknē, kā arī izveidot katram savu krāsaino smilšu bērumu stikla mēģenītē.
DMDM piedāvā šo iespēju skolēnu grupām, veicinot krājuma pieejamību (pirms darbošanās, studējot ornamentu, kompozīciju vai citus mākslas, dizaina aspektus pamatekspozīcijā). Tomēr darbnīcā radoši darboties var jebkurš interesents, neatkarīgi no vecuma un sagatavotības līmeņa.
Darbnīcu vada Diāna Timofejeva un Agnese Balandina.

DMDM KRASAINO SMILŠU DARBNĪCA

 

SPIEDOGU DARBNĪCA jaunums!

No pagājušā novembra DMDM piedāvā unikālu iespēju - audumu apdrukas darbnīcā strādāt ar koka apdrukas šabloniem no Indijas un Turcijas. Māksliniece iepazīstina ar tehnikas specifiku un izcelsmi.
Iespējams apdrukāt līdzi paņemtu kokvilnas audumu vai uz vietas iegādātu maisiņu vai salveti. Darbnīca pieejama nelielām grupām, līdz 8 cilvēkiem.

DMDM SPIEDOGU DARBNĪCA

 

Dalība darbnīcās notiek pēc ieriekšējas pieteikšanās
Cenas no 1,50 - 3,00 LVL, atkarībā no nodarbības
Kontakta tālruņi: 67830906, 26408553

DEKORATĪVAS MAKSLAS UN DIZAINA MUZEJS
www.dlmm.lv

Skārņu iela 10/20, Rīga
67830906, 67830907, 67222235

P.     slēgts
O.     11-17
T.     11-19
C.     11-17
P.     11-17
S.     11-17
S.     11-17