DESIGN STORE ZIEMASSVĒTKI

Tuvojas Ziemassvētki! Lai gan man jau kādus pāris gadus šie svētki neliekas īpaši pievilcīgi savas komercializēšanās dēļ, tomēr ir daudz cilvēku, kas priecājas par jebkuru iespēju iegādāties, kādu stilīgu dāvanu saviem tuvajiem. Tāda iespēja būs arī apmeklējot Design Store Ziemassvētku ekspozīciju.

Design Store Ziemassvētku ekspozīcijā ir iespēja aspkatīties Latvijas dizaineru radītos darbus un, iegādājoties, novērtēt. Īpaši Ziemassvētkiem ir radīti pilnīgi jauni dizaina darbi, kuru idejiskie meklējumi ir svētku sajūtās un dāvināt priekā.

Design Store Ziemassvētku ekspozīcijā būs pilnīgi jauni dizaineru darbi, kā arī atpazīstami un jau novērtēti. Latvijas dizaineru darbu radošā telpa decembrī būs atvērta tikai divas nedēļas.

Design Store Ziemassvētkos piedalās:
Dizaineri ar starptautisku dizaina izstāžu pieredzi, kas ir guvuši atzinību starptautiskos un Latvijas dizaina konkursos: Rihards Funts, Ilze Začeste, Baiba Lindāne, Uģis Gailis, Juris Krūmiņš, Zane Homka, Baiba Linga-Bērziņa, Ieva Lauriņa, Diāna Boitmane.

Lai iepriecinātu apmeklētājus Design Store un Design Drive ir uzaicinājis piedalīties Ziemassvētku projektā dizainerus un māksliniekus ar atpazīstamu un īpašu rokrakstu:

“Muhamors” – unikālas formas un oriģinālā autortehnikā ražotas lampas, trauki, ūdens pīpes un
rotaslietas /www.muhamors.lv/.
“Zai” – zaķi, mīkstās mantas, filca brošas un gredzentiņi /www.zai.lv/.
“MoyToy” – Lietuvas dizaineru popsireālisma stilā radītās rotaļlietas /www.moytoy.lt/.
“Pintiķu darbnīca” – jauns pieteikums Ziemassvētku eglīšu rotājumiem.
Andris Tereško – īpašā autortehnikā veidoti metāla dizaina priekšmeti.
Dāvis Līcītis – telpas dekors “Olīve”, sireālas noskaņas radīšanai.

Kad un Kur?
No 13. – 22. decembrim “Tastyshop” radošajā telpā, Martas ielā 1, Rīgā, darba laiks no 12.00 – 20.00, brīvdiena - svētdiena.
13. decembrī gadatirgū “Berga Bazārā”, darba laiks no 10.00 – 20.00.
No 20. – 23. decembrim mēbeļu un interjera centrā “Spice” darba laiks no 9.00 – 21.00.

Design Store Ziemassvētki

Pārpublicēts: www.designlatvia.lv