Classic Muscle - aprūsējuši termosi

Kad pirmo reizi ieraudzīju pa Rīgu braucošo VW Golf, kurš klāts korozijas slānī un ar krāmiem uz jumta, likās - interesanti! Kad redzēju citu auto, kuram motora pārsegs korozijas skarts - plaģiāts, bet trešajam eksemplāram - garlaicīgi. Apskatot Kaila Flečera (Kyle Fletcher) veidoto iepakojuma dizainu termosiem, lai gan šajā gadījumā tie, šķiet, ir vienkārši dzērienu trauki, aizdomājos par to, cik tad stilīgi ir produktus, eksterjera elementus vai ko citu izdaiļot ar rūsu vai tās imitāciju.

Man, kā auto īpašniekam, korozija ir viens no lielākajiem ienaidniekiem, turklāt tā nepavisam neuzlabo auto izskatu. Tās ir izmaksas un galvas sāpes. Ar to es gribu teikt, ka riebums pret šo kaiti/slimību ir radies jau saknē. Es, protams, neapstrīdu, ka dažos gadījumos tas strādā. Apmeklējot izstādi, redzēju solu, kur ar rūsas palīdzību tika veidots ornaments, kas izskatījās labi un interesanti.

Tas, protams, ir subjektīvi. Korozija visu laiku ir pastāvējusi un nu beidzot tā sākt patikt, nevis riebties. Par pašu Flečera veidoto iepakojuma dizainu nav daudz ko teikt. Izskatās labi, pat ar rūsas imitāciju. Dizainers ir veicis pētījumus, izstrādājis konceptu, veidojis ilustrācijas, kā arī izdomājis nosaukumu dzēriena traukiem, kurus paredzēts pildīt ar uztura bagātinātājiem.