Cienītais, cik, lūdzu, ir pulkstenis?

„Neprasiet man, es nezinu!”. Nebrīnieties, ja uz jūsu jautājumu saņemsiet tieši tādu vai līdzīgu atbildi no cilvēka, kurš par modes aksesuāru izvēlējies Filipa Starka veidoto O-Ring pulksteni. Vilinošais piedāvājums izmaksā atbilstoši – 110 ASV dolāru, ko var pasūtīt Filipa Starka online veikalā "Objectsby"
 
 
 
 
Redziet, lai gan parasti cilvēki izvēlas funkcionālu, rūpnieciska dizaina pulksteni par saprātīgu cenu, dažiem nav svarīgi, vai jebkurā brīdi ielūkojoties pulkstenī, viņi varēs noteikt pareizu laiku. Šie cilvēki pulksteni izvēlas, vadoties pēc inovatīvajām modes tendencēm, tāpēc laika noteikšana nav primārais pulksteņa pirkšanas iemesls. Patiesībā, mūsdienu modei nav būtiski, cik praktiski ir pielietojami aksesuāri, galvenais lai izskatās pievilcīgi un ekstraordināri.
Pats Filips Starks ir teicis, ka pats tā nemaz īsti netic savu darbu praktiskajai lietderībai. Patiesībā, viņam šķiet, ka darbi ir pilnībā funkcionāli nederīgi. Jāsaka, ka arī ar krāsām dizaineris mazliet paskopojies, jo iespēja izvēlēties ir tikai starp trim pulksteņa krasām - melnu, baltu vai dūmakaini pelēku.