Ciemos ar digitālo foto albūmu!

 Noteikti, ka katrs ir bijis tādās viesībās, kad čalošana uz brīdi tiek pārtraukta, tiek izdalīta kafija un aicināti lūkot fotoalbumu. Tā kā mūsdienās digitālo fotoaparātu īpašnieku skaits ir sasniedzis diezgan lielu skaitu un katrs piektais jau sevi sāk saukt par fotogrāfu, jo ir nopircis spoguļkameru, tad noteikti tiek radīts lērums bildes. Daudzi to dara priekš sevis, daudzi priekš citiem.

 Lai to visu vieglāk un sekmīgāk parādītu, ir radīts LifeMap, kuru man gribētos saukt par digitālo fotoalbūmu, kas principā tas arī ir. Kas šajā produktā ir pats svarīgākais ir tas, ka šīs fotogrāfijas var parādīt lielākas, labākā kvalitātē, ērtāk un ātrāk. Nav jāmaina n-tie fotoalbūmi, jāpāršķir no lapas uz lapu. Turklāt LifeMap ļauj kārtot bildes pēc atslēgas vārdiem, cilvēku vārdiem, vietu nosaukumiem, kas uzreiz ļauj apskatīt konkrēto bilžu kaudzīti.

 Produkta dizaineris Gregorijs Sīgals atrisina arī problēmu ar bilžu taisīšanu, kas domāju vairs nav mazsvarīgi. Ja jau mums ir digitālie fotoaparāti, kāpēc mums nevarētu būt arī digitālais foto albūms?