Brīvo formu mēbeles

Brod Neill ir patiešām pārsteidzis ar savu darbu sēriju. Formas patiešām ir ļoti interesantas. Brodie savos 28 gados jau ir pārsteidzis daudzus tieši ar savu darbu formām un šie darbi tikai apliecina, ka šis ir patiešām talantīgs dizaineris.

Galds "Jet" ir veidots no oglekļu šķiedru (carbon fibre) materiāla, bet pie galda kājām ir izmantoti Swarovski kristāli. Fantastisks galds, kura plūstošā forma tikai padara šo galdu ekskluzīvāku.
 


Nākamais no viņa darbiem ir krēsls "intro", kurš ir veidots no lakota stiklplasta. Stils tiek ieturēts arī šajā darbā. Plūstošās līnijas un materiāls ir tas, ka akcentē šī dizainera parakstu un padara šo krēslu eksotisku. Šajā krēslā ļoti eleganti ir nostrādāta apakšējā daļa, kas nav izdevies tik labi citiem šāda stila krēsliem.

 


Nākamais darbs, soliņš, saucās "e-turn". Mājaslapā redzamais krēsls ir veidots no lakota stikplasta, bet es domāju, ka šis, izstādē prezentētais, ir no tāda paša materiāla, bet atšķiras tikai krāsa, iespējams, ka šis variants ir hromēts. Stils līdzīgs, tik pat elegants un unikāls. Šī dizainera nosaukumi patiešām atspoguļo viņa darba raksturus.


Un pēdējais, nebūt sliktāks, bet tik pat unikāls un vienreizējs ir krēsls ar nosaukumu "@ chair", jo tā forma no priekšas atgādina @ zīmi. Veidots no oglekļa šķiedras un pēc tam hromēts. "Rozīnīte" šajos darbos ir tā, ka nav krēsla detaļai beigu. Viss ir kā no vienas līnijas.