BMW Gina

Vakar uzgāju interesantu video par BMV konstruktoru biroja veikumu. Jaunais auto ir vēl neredzētu tehnoloģiju apvinojums. Galvenā šī koncept auto unikalitāte ir tas, ka ierastā, metāla, mašīnas virsbūve tiek aizvietota ar jaunu, elastīgu un ļoti izturīgu audumu.

Jaunas materiāls, burtiski, tiek "uzstiepts" uz auto metāla karkasa, kas rada iespēju, izmantojot hidrauliskās papildierīces, mainīt transportlīdzekļa formu, tādējādi izmainot ne tikai tā vizuālo tēlu, bet arī jūtami ietekmējot aerodinamiku.

Palasot jau izskanējušos komentārus par šo BMW konceptu, liekas ka publika ir sadalījusies divās frontēs. Vieni ir tādi, kuriem šāds piegājiens pilnībā nepatīk. Taču otro daļu veido cilvēki, kas ir atvērti jaunām koncepcijām, iecerēm un kas simtprocentīgi atbalsta šādas aktivitātes arī no tik ietekmīga auto industrijas pārstāvja kāds ir BMW.

Visiem interesentiem, kas vēlas apskatīt šo auto "dzīvajā" būs jādodas uz Vāciju, tur atrodas BMW muzejs, jo šis unikālais izstrādājums pagaidām nav paredzēts ražošanai.

Tālāk pievienoju jau iepriekšminēto video un dažas bildes. Vērtējiet paši - vai tas jums ir pieņemams vai nav.