BBQ.LV grils

Beidzot ir pienācis tas brīdis, kad arī šeit – BBQ.LV varam atrādīt savu grilu! Īstenībā nevis vienu, bet veselus divus. Iedvesmas avots mūsu veikumam bija jau aprakstītais Adrian Allen, no SUCK UK, veikums – BBQ Uguns spainis.

BBQ.LV grils

Griliem par pamatu ņemtas izlietotās eļļas mucas un saimniecības veikalā nopērkamie spaiņi. Visdārgākās izrādījās – restes. Kad visas nepieciešamās sastāvdaļas tika savāktas, sākās radīšanas process, un šeit man ir jāsaka - taisnība ir vecajam amatnieku teicienam – „Darbs parādīs kas un kā jādara”. Protams, pirms izgatavošanas, mucas un spaiņus ir jāizdedzina, lai nodeg eļļas pārpalikumi mucās un cinka pārklājums no spaiņiem. Sīkāka informācija par grilu izgatavošanu būs nedaudz vēlāk, visticamāk kaut kad ziemā, kad tiks samontēts video par to tapšanu.

BBQ.LV grils

Paralēli grilu izgatavošanai radās ideja par BBQ.LV laukuma izveidi Vienkoču parkā. Kas ir domāts kā grila vieta blakus jau esošajām ugunskuru vietām Vienkoču parkā. Taču ir grūti iekārtot laukumu ar vienu grilu, tāpēc radās priekšmeti – lielais un mazais galds, un atkritumu urna, kas atvieglotu grilēšanas procesu un piknikošanu.

 

BBQ.LV grils

Un vēl, vēlos pateikt LIELU paldies Rihardam – Vienkoču parka saimniekam un kā arī - Agrim, Agnesei, Amandai, Kasparam - par palīdzīgas rokas sniegšanu pie grilu tapšanas. 

Grilus varat izmēģināt arī Jūs. Grila īre BBQ.LV laukumā, Vienkoču parkā, maksā – 4Ls. Ņemam līdzi labas ogles un cepamās lietas, un piknikojam!!! Lai pikniks neizgāztos, grila īrei vēlams iepriekš pieteikties – kontaktinformācija ir atrodama http://vienkoci.lv/kontakti.php