BBQ atdod I-NEX aproci

Pirms kāda laika tika publicēts raksts par I-NEX aproci. Drīz pēc tam ieguvu abas aproces savā īpašumā. Viena rotā manu roku ik dienu un jāsaka, ka esmu ļoti apmierināts. Tagad ir viens sasodīti labs iemesls, lai nēsātu flash līdzi. Otru aproci, kā jau bija paredzēts, atdosim kādam no lasītājiem. Kūleņi nebūs jāmet, mīklas jāmin un maksāt arī nevajadzēs. Tik vienkārši, kā nosūtīt e-pastu.

Īsi par pašu aproci. Nēsāju to jau vairāk kā mēnesi. Regulāri tiek izmantota zibatmiņa, lai gan pamatfunkcija tomēr ir paredzēta kā dekoratīvs aksesuārs, flash patiešām noder. Manis izvēlētajai aprocei ir viens neliels sīkums. Tās flash ietvars, kurš ir ar spoguļvirsmu, pie manas ikdienas ir saskrāpējies. Neizskatās traģiski, bet pieļauju, ka otras aproces virsmai to redzēt būtu krietni grūtāk. Visādi citādi aprocei ir lieliska un izskatās, manuprāt, ļoti labi. Tāpat arī to iespējams saīsināt, ja nepieciešams. Dažas daiļā dzimuma pārstāves izteicās, ka, lai gan aproce ir paredzēta vīriešiem, viņas arī tādu labrāt nesātu.

Par pašu konkursu. Viss ir vienkāršāks par vienkāršu un aproci saņems tas, kuram nebūs slinkums nosūtīt e-pastu un kuram paveiksies vairāk kā citiem. Jāatbild tikai uz 3 jautājumiem.

1) Kāpēc, jūsuprāt, vīrieši retāk lieto rotaslietas?

a) rotaslietas nav praktiskas;
b) īsta vīrieša rota ir tikai rokas pulkstenis;
c) sabiedrības viedoklis ir negatīvs pret vīriešu rotāšanos;
d) darba devēja noteikumi neļauj darbiniekiem brīvi izpausties;
e) juvelierizstrādājumu veikalos ir pārāk liela izvēle, lai ātri atrastu sev nepieciešamo;
e) Jūsu variants: ___________

Tā kā tas ir pārāk vienkārši, tad, lai nedaudz iespringtu papildus jautājumi no mums par pasākumu, kas jau ir pavisam tuvu.

2) Kurā datumā ir BBQ oficiālā dzimšanas diena? Tas ir iepriekš minēts kādā no rakstiem.

3) Kur tika svinēta BBQ dzimšanas diena pagājušo gadu un kas tika par godu tai veidots ?

E-pastus sūtam uz raksti@bbq.lv vai izmantojam funkciju "Pastāsti arī mums".  Vēlams norādīt īsto e-pastu, vārdu un uzvārdu arīdzen. Atbildes var iesūtīt līdz 10. jūnijam.

Īsi par I-NEX :

"I-NEX ir izveidojis pirmo vīrišķīga dizaina rokassprādzi ar praktisku nozīmi - iebūvētu 4Gb flash atmiņu. Galvenais vadmotīvs, izveidojot šo produktu, bija balstīts uzskatā, ka rotaslietai ir vienlaicīgi jābūt gan prieku dodošai tā nēsātājam, gan arī praktiskai. Pašreiz ir pieejami divi atturīga dizaina modeļi, kas ir piemēroti gan formālajam, gan sportiskajam stilam. I-NEX vēlas, lai katrs rotu nēsātājs rīkojas saskaņā ar savām personiskajām sajūtām un vēlmēm, izvēloties, kad uzvilkt savu rotu. Jo nav svarīgs apkārtējo viedoklis, svarīgs ir cilvēks!"

Tagad pāris bildes ar pašu balvu (bildēts ar ziepju trauku).

I-NEX aproce

Aizmirsu piebilst, ka iepakojums man ļoti patika. Tas ir vienkārš, elegants un ļoti atbilstošs produktam. Klāt nāk informatīva lapiņa (par brīnumu tikai latviešu valodā).

I-NEX aproce

I-NEX aproce

I-NEX aproce