Atstarojošās nozīmītes `Smooth buttons`

Dienās, kad pārvietojamies lielākoties dienas tumšajā laikā, parādās aktivitāte atstarojošo elementu piedāvājumā. Varianti ir pietiekami daudz un dažādi, bet šoreiz par dizaina galerijas `risinājums` atstarojošajām nozīmītēm.

Viens no autoru veiksmīgākajiem produktiem SMOOTH BUTTONS ir atstarojošās nozīmītes, kuras kalpo gan kā atstarotājs, pasargājot mūs tumšajos vakaros, gan kā interesants dizaina aksesuārs.

Atstarotāji pieejami  ar patriotiskiem dizainiem (LV100 zīmi, latvju zīmēm u.c.), dažādiem uzrakstiem (mīlu, ziema, mamma, tētis, nezvērs u.c.), kā arī dažādiem zīmējumiem, ko parasti nosaka aktuālās tendences.

Man bija iespēja saņemt divas nozīmītes to novērtēšanai. Pirmais, ko pamanīju, ir nozīmītes noformējums jeb iepakojums, kurš ir ļoti kvalitatīvi nostrādāts un rodas sajūta, ka tam pievērsta īpaša uzmanība. Pati nozīmīte ir standarta formas un kā ierasts stiprinās ar adatiņu, bet tās virsmu klāj atstarojošais audums ar ilustrāciju. Tomēr, ņemot vērā šī produkta pielietojumu, gribētu sajust lielāku uzsvaru uz pašas nozīmītes kvalitāti (piemēram, drošākas aizdares izvēli). Vismaz iepakojuma dizains ļauj šo atstarotāju pasniegt kādam kā mazu, simbolisku dāvanu un neprasa pielikt papildus pūles.

Šīs nozīmītes vairāk atstāj tematiska (un praktiska) aksesuāru iespaidu, tāpēc gribētu iespēju tās vieglāk mainīt atbilstoši noskaņojumam. Iespējams varētu veidot pamatnīti, kurai ir maināmas magnētiskās uzlīmes, lai, pieejot, piemēram, pie ledusskapja, paņemtu atbilstošo noskaņojumam. Tikai ideja.

 

Kopumā tas ir praktisks, kvalitatīvi nostrādāts produkts, kurš atstāj labu iespaidu, kā arī dažādās tematiskās ilustrācijas ļauj sasniegt plašāku mērķauditoriju. Šo projektu iespējams atbalstīt kickstarter kampaņā. Vienas nozīmītes cena ir 4,50 Eur, bet 4 nozīmīšu komplekts 12 Eur.