Artūra Analta veidotās trepes "Led Zeppelin"

Pirms kāda laika pie mums parādījās Artūra Analta veidotais plaukts "wow". Šoreiz piedāvāju apskatīt Artūra veidoto projektu "Led Zeppelin", ar kuru dizaineris ir absolvējis RDMV, ieguvis apbalvojumu kā gada labākais jaunais dizaineris, kā arī pievarējis citus "Gada Balva Dizainā 2011" kategorijā "Divdabis. 

Artūrs Analts, trepes, Led Zeppelin

"Projektā 'Led Zeppelin' tiek izstrādātas trepes, kuru nosaukums ir radies no rock-grupas slavenākās dziesmas - 'Stairway to heaven', jeb 'Kāpnes uz debesīm'.

Bieži problēmas sagādā trepes novietot telpas stūros, jo pastāv liela iespēja no tām nokrist, bet reizēm situācija tās liek novietot tieši šādi, jo kāds plaukts vai logs var traucēt tās novietot pret sienu. LedZeppelin var novietot 3 dažādos veidos telpā - atstutēt pret stūri 45 ° leņķī,stūrī 25 °lenķī, vai vienkārši tās novietot pret sienu.
Trepju pakāpienu galos ir izgriezumi priekšmetu novietošanai, atrisinot nemitīgo augšā,lejā kāpšanu pēc kāda instrumenta. Savukārt, kad trepes netiek fiziski izmantotas, pakāpienu galus var izmantot kā drēbju vai citu lietu pakaramo.

Trepes ir izstrādātas tā, lai tās ātri un ērti varētu ražot. Trepju detaļas tiek izgrieztas no 8mm biezas alumīnija loksnes, gandrīz bez materiāla zuduma. Detaļas tiek saliktas kopā un speciāli paredzētajās vietās sametinātas.
Trepju augšējā un apakšējā galā ir iestrādātas gumijas joslas, kas novēŗš iespējamo trepju paslīdēšanu. 
Trepju 'Led Zeppelin' logotips ir iegravēts pakāpienos, kur to redz neatkarīgi no tā, kādā pozīcijā trepes atrodās.

Trepes interjerā izskatās estētiski skaistas, pat tad, kad tās netiek lietotas."