Aprīļa TOP8 raksti

Kamēr uz brīdi atpūtos no visa, kas saistīts ar BBQ un dizaina ziņām kā tādām, tad pa vidam arī aprīļa 8 skatītākie raksti ir izpalikuši.  Tad nu centos atkal sevi saņemt rokās, lai tad arī nopublicētu tos rakstus, kuri visvairāk ir uzrunājuši lasītājus.  

 

 

Aprīļa TOP8 raksti

8. Īsta vīrieša smaržas

Art Lebedev studija prot izcelties ar izdomu, funkcionalitāti un izskatu saviem konceptiem un produktiem. Ieraugot "Levelus" smaržu iepakojuma dizainu, radās smaids sejā. Ja no ikdienišķiem produktiem spēj atrast gudru un interesantu risinājumu, tas nozīmē, ka daļa uzvaras jau ir tavā kabatā.

Vairāk

 

  

 

Aprīļa TOP8 raksti

7. Asprātīga lampa - otrādi apgriezta tējas krūze

Dizainers Jan Bernstein ir piegājis lampas dizainam ar asprātību un sava veida humoru, apgriežot tējas krūzi otrādi un slēdža vietā ieliekot tējas maisiņu. Kāda būtu vispiemērotākā vieta šādai lampai?

Vairāk

 

 

Aprīļa TOP8 raksti

6. Šausmu filmu kanāla "13th street" reklāma

 

Ar vājiem nerviem gan jau nevajadzētu šīs bildes pētīt, bet vispār ļoti asiņaini radošs veids, kā reklamēt vācu kanālu 13th Street, kurš rāda šausmu filmas, trillerus un tāda tipa pārraides.

Ko tur vairāk piebilst. Bildes runā spēcīgāk, nekā vārdi. Korporatīvo dizainu izstrādājusi aģentūra Jung von Matt AG (Vācija). 

Vairāk

 

 

 

 

 

 

 

Aprīļa TOP8 raksti

5. Tapetes ar iestrādātu OLED tehnoloģiju

Viens no labākajam veidiem, kā radīt atmosfēru telpās, ir apgaismojums, tieši tāpēc ieinteresēja Lomoxtapetes, kuras tirgū varētu parādīties tuvāko 2 gadu laikā. Tapetes, kurās kā gaismas avots ir iestrādātas OLED (organiskās gaismu imitējošās diodes), ne tikai ļauj dekorēt, bet arī ir ekonomiskāks gaismas avots, nekā parastās spuldzes.

Vairāk

 

 

 

 

Aprīļa TOP8 raksti

4. Dzīve neapstājas fotogrāfijām

Lieliska reklāma no Ņujorkas DDB reklāmas aģentūras, reklamējot Mamiya 645DF fotoaparātu. Dzīvē nekas nestāv uz vietas!

Vairāk

 

 

 

Aprīļa TOP8 raksti

3. Latvijas produkts : aksesuāri steampunk stilā

 

Nesen ieliku rakstu par Steampunk stilā veidoto ratiņkrēslu. Pasaulē šis stils jau ir ieguvis savu vietu citu "ielas" stilu vidū. Lauma Vāvere veido aksesuārus šādā stilā.

Aksesuāru vidū ir gan auskari, gan rokassprādzes, gan matusprādzes.

Vairāk

 

  

Aprīļa TOP8 raksti

2. Asprātīga FedEx reklāma

Reklāmas aģentūras DDB (Brazīlija) ir parūpējusies par ļoti asprātīgu un atjautīgu loģistikas uzņēmuma FedEx reklāmu. Uz māju fasādēm ir attēlota pasaules karte, bet no loga uz logu tiek padota FedEx paciņa. Vienkārši un ģeniāli! 

Vairāk

   

Aprīļa TOP8 raksti

1. Klasiskā Coca Cola jaunās formās

Students Andrew Kim ir izveidojis pudeles konceptu Coca Cola (Sprite, Fanta, utt.) dzērienam. Ar jauno pudeles konceptu būtu iespējams efektīvāk izmantot telpu tās transportējot. Pudeles apakšā ir atstāta vieta korķim, līdz ar to pudeles var salikt vienu virs otras.

Vairāk