OZO pulkstenis
OZO pulkstenis

Interesantu konceptu rokas pulkstenim ir izveidojis krievu dizaineris Anton Repponen, kura ciparnīca gudri sasaucas ar tā nosaukumu "OZO". Viena ciparnīca rāda minūtes, bet otra rāda stundas. Tīrs, elegants un oriģināls dizains.    

09.novembris,2009 dizains
Velomānu laikrādis
Velomānu laikrādis

Oriģināli, izmantojot esošus produktus veidoti, pulksteņi padevušies stuffmadefromstuff. Pirmais, ko ieraudzīju, bija no velosipēda riepas diska veidots pulkstenis, taču aplūkojot i-veikala piedāvājumu atklājās arī ļoti saistošs pulkstenis, kurš veidots no cietņa (tautā "cietais" disks). Mākslinieks ir radošs un jaunu iespēju meklējumos. Ja jums ir idejas, variet piedāvāt!  

05.novembris,2009 dizains
Variācija par nākotnes virtuvi
Variācija par nākotnes virtuvi

Tehnoloģijām attīstoties, attīstās arī interjera dizains un funkcionalitāte. Pirms vairākiem gadiem, skatoties filmu "5. elements", likās, ka tāda nākotne ir diezgan nereāla. Šobrīd situācija ir pavisam cita. Preces noveco ātri un vietā ir jau kaudze ar citām nevajadzīgām precēm.  Eliza Shubert veidotās virtuves nianses un līdzību var jau saskatīt pašmāju...

03.novembris,2009 dizains
Moderns globuss ar magnētisko lauku
Moderns globuss ar magnētisko lauku

Standarta globuss mūs nedaudz ierobežo lietošanā, tāpēc Cram ir izveidojis globusu, kurā zemeslode tiek kontrolēta, izmantojot elektroniski veidotu magnētisko lauku. Ļoti gribētos šādu globusu pagrozīt. Pamatnē ir iebūvēts čips, kas notur zemeslodi pareizajā vietā un attālumā. Globuss ir nopērkams, turklāt cena arī nav nekāda astronomiskā - 75$.

03.novembris,2009 dizains
Ieslēdzama sienas rozete
Ieslēdzama sienas rozete

Jauks koncepts no Yong-Jin Kim ar nosaukumu "Switch". Rozete, kuru nepieciešams pagriezt, lai ieslēgtu. Daudzi cilvēki nemaz neslēdz līdz galam ārā savas elektroniskās ierīces, tādā veidā nepārtraukti patērē elektrību. Maz, bet patērē. Piemēri nav tālu jāmeklē. Televizors, dators, monitors, utt., utjp. Viens no risinājumiem ir pagarinātājs ar izslēgšanas pogu, otrs risinājums varētu...

30.oktobris,2009 dizains
Nakts lampa no bumbu patversmes
Nakts lampa no bumbu patversmes

Politiski spēcīgs dizains ir sanācis Michael Tsinzovsky, kurš izveidojis nakts lampu no betona un par slēdzi kalpo bumbu patversmes gaismas slēdzis. Lampa ir veidota ar atsauci uz Sderot (Izraēla), kurā karadarbība risinās jau vairākus gadus. Patīk gan izskats, gan ideja!    

30.oktobris,2009 dizains