Cik nu ir nācies sastapties, tad šķidro ziepju pudelītes ir parastas un vienkāršas, kur galvenā lieta ir funkcija. Piemēram, ja interjers ir izsmalcinātāks, tad īsti nederēs tik vienkāršs dizains. Tieši tāpēc Undergrowth Design piedāvātais “Wash Away All Sins” variants, ko veidojusi dizainere Tina Tsang, piesaistīja uzmanību.
Starks ir izteicies, ka veikalu plauktos ir kaudze ar bezjēdzīgiem produktiem, kuru izskats un funkcionalitāte ir apšaubāma. Tas, protams, ir tikai viens no viedokļiem, kuram savā ziņā piekrītu. GR Lab no Barselonas ir izveidojuši pudeles uzliktni, kurš ļauj pudeli izmantot kā dzēriena trauku. Ideja ir interesanta, tomēr tās funkcionālā lietderība ir apšaubāma.
Dizainere Alexa Lixfeld, izveidojot smaržu pudeļu korķīšus no betona, parāda, ka betona nozīme dizainā ir krietni izmainījusies. Smaržām ir 3 veidi, ko arī attēlo 3 dažādi betona toņi. Agrāk betonu slēpa, tagad tam pievērš dekoratīva elementa un materiāla nozīmi.
Ar lampas nosaukumu "Screw me" var saprast divējādi, bet acīmredzot tāds arī ir autora Jonathan Rowell mērķis. Tas piesaista uzmanību. Lampas ideja arī nav slikta. Tai var mainīt augstumu to skrūvējot.
Ja visā pasaulē ceļi un stāvvietas tiktu veidotas no saules baterijām, mēs iegūtu milzum daudz enerģiju. Tieši šādu ideju attīsta Scott Brusow, kurš arī ir Solar Roadways veidotājs. Ideja ir grandioza, bet pagaidām nerealizējama vairāku iemeslu dēļ. Viens no tādiem ir solāro paneļu izturība. Jau ikdienā varam novērot, kā deformējas asfalts pie laika...
Oriģināla lampa, ko veidojis dizaineris Hans A Huseklepp sadarbojoties ar Davide Groppi. Lampas "After dinner" un "After lunch" izmanto taupīgās luminescences spuldzītes, kuras dikti nesakarst. Lampa neierobežo lietošanas vietas izvēlē. Par iedvesmu izmantota čūska, kuras nereti izvēlas par sevi lielāku upuri un izskatās amizanti, kad kunkulis lēnām slīd uz leju.