Šķidro ziepju dizains
Šķidro ziepju dizains

Cik nu ir nācies sastapties, tad šķidro ziepju pudelītes ir parastas un vienkāršas, kur galvenā lieta ir funkcija. Piemēram, ja interjers ir izsmalcinātāks, tad īsti nederēs tik vienkāršs dizains. Tieši tāpēc Undergrowth Design piedāvātais “Wash Away All Sins” variants, ko veidojusi dizainere Tina Tsang, piesaistīja uzmanību. 

17.novembris,2009 dizains
Pudeles uzgalis - lietderīgi vai nē ?
Pudeles uzgalis - lietderīgi vai nē ?

Starks ir izteicies, ka veikalu plauktos ir kaudze ar bezjēdzīgiem produktiem, kuru izskats un funkcionalitāte ir apšaubāma. Tas, protams, ir tikai viens no viedokļiem, kuram savā ziņā piekrītu. GR Lab no Barselonas ir izveidojuši pudeles uzliktni, kurš ļauj pudeli izmantot kā dzēriena trauku. Ideja ir interesanta, tomēr tās funkcionālā lietderība ir apšaubāma. 

16.novembris,2009 dizains
Smaržas ar betona vāciņiem
Smaržas ar betona vāciņiem

Dizainere Alexa Lixfeld, izveidojot smaržu pudeļu korķīšus no betona, parāda, ka betona nozīme dizainā ir krietni izmainījusies. Smaržām ir 3 veidi, ko arī attēlo 3 dažādi betona toņi. Agrāk betonu slēpa, tagad tam pievērš dekoratīva elementa un materiāla nozīmi.  

16.novembris,2009 dizains
Skrūvējama lampa no Jonathan Rowell
Skrūvējama lampa no Jonathan Rowell

Ar lampas nosaukumu "Screw me" var saprast divējādi, bet acīmredzot tāds arī ir autora Jonathan Rowell mērķis. Tas piesaista uzmanību. Lampas ideja arī nav slikta. Tai var mainīt augstumu to skrūvējot. 

16.novembris,2009 dizains
Solārie lielceļi - šobrīd nereāli, bet ideja ar potenciālu
Solārie lielceļi - šobrīd nereāli, bet ideja ar...

Ja visā pasaulē ceļi un stāvvietas tiktu veidotas no saules baterijām, mēs iegūtu milzum daudz enerģiju. Tieši šādu ideju attīsta Scott Brusow, kurš arī ir Solar Roadways veidotājs. Ideja ir grandioza, bet pagaidām nerealizējama vairāku iemeslu dēļ. Viens no tādiem ir solāro paneļu izturība. Jau ikdienā varam novērot, kā deformējas asfalts pie laika...

13.novembris,2009 dizains
Kad čūska paēdusi, tad rodas gaisma
Kad čūska paēdusi, tad rodas gaisma

Oriģināla lampa, ko veidojis dizaineris Hans A Huseklepp sadarbojoties ar Davide Groppi. Lampas "After dinner" un "After lunch" izmanto taupīgās luminescences spuldzītes, kuras dikti nesakarst. Lampa neierobežo lietošanas vietas izvēlē. Par iedvesmu izmantota čūska, kuras nereti izvēlas par sevi lielāku upuri un izskatās amizanti, kad kunkulis lēnām slīd uz leju.  

12.novembris,2009 dizains