10 kreatīvas ledus formiņas

Tā kā rakstīt par katru formiņu atsevišķu būtu nelietderīgi un gari, tad centos apkopot gan redzētas, gan iespējams neredzētas ledus formiņas. Tiesa, arī vienā rakstā būtu parāk gari, tāpēc sadalīju divos. Sāku ar tām, kuras ir pieejamas Latvijā. 

 

 

 

AK-47 lodes ledus forma

Ledus forma, kas atgādina populārā Mihaila Kalašņikova veidotā ieroča AK-47 lodi. Iegādāties Latvijā par 4.95 Ls var šeit.

AK-47 lodes ledus

Ledus dimanti.

Ja uz pirksta nav iespējas uzlikt lielu greznu dimanta gredzenu, tad ir malkot dzērienu ar dimantu tajā. Iegādāties par 3.00 Ls var šeit.

Dimanta ledus forma

Ledus protēzes.

Jau BBQ pabijis produkts, ledus protēzes. Viens no maniem favorītiem, kas lieliski uzlabos garstāvokli ciemiņiem. Iegādāties var 6.85 € (beuniq.lv) un par 4.95 Ls (mojo-jojo.lv).

Ledus zobu protēzes

Ledus Titāniks.

Noteikti filmas kapteinis noskatoties, kā viņa kuģis grimst, būtu vēlējies pēdējo dzērienu ar šādu ledu. Iegāde par 4.95.

Ledus Titāniks

Skeleta ledus.

Man iepatīkās, kā Mojo-Jojo ir aprakstījis šo produktu. "Tūkstots velnu glāzē rumā! Enkurs kaklā, ja jautrais rodžers atkal parādīsies pēc otrās. Atbrīvojiet manus peldņus un pasviediet vairāk kauliņus! 105 beigtu medūzu – es gribu iedzert vēl!" Iegāde turpat pie viņiem par 4.95 Ls.

Skeleta ledus

Ledus ģitāra.

Atvēsini savu dzērienu ar mūziku, ieliec glāzē ģitāru. Iegāde par 6.95 Ls.

Ledus ģitāra

Ledus `šoti`.

Kāpēc likt saldētavā glāzīti, lai tā paliek augsta, ja var dzert pa taisno no ledus glāzītes? Lai gan izpirkts, sagaidīt to var šeit par 5.00 Ls. Vēl iespējams iegādāties par 9.16 €.

Ledus glāzītes

Ledus dinozauri.

Ledus laikmets likvidēja dinozaurus, tagad ledus atdzīvina tos. Iegāde par 8.39 €.

Ledus dinozaurs

Ledus asaka.

Pirmo daļu par ledus formām noslēgs gaumīga ledus asaka. Produkta informāciju var meklēt šeit.

Ledus asaka