Salauzu pakaramos, lai uztaisītu jaunus

Pusgadu centos atrast laiku, lai sapucētu un uztaisītu bildes otrajam statīvam no kapara caurulēm, bet foto sesija tā arī līdz šim nav izdevusies remonta dēļ, jo vienkārši žēl tam veltīt laiku, kas tāpat ir deficīts, tāpēc nolēmu vienkārši izmantot bildes, kuras tika sataisītas tajā pašā dienā priekš arhīva.

Tiesa, šis raksts vairāk veltīts pakaramajiem, jo krasa atšķirība no pirmā statīva principiāli nav. Vēlējos izveidot plauktu, uz kura novietot cepures, kā arī aprīkoju ar ritentiņiem, lai būtu viegli pārvietot, tīrot vai pārkārtojot telpu, jo, mācoties no pirmā statīva, svars pilnā aprīkojumā ir liels.

Runājot par pakaramajiem, pirms 10 gadiem piesavinājos dažus maisiņus ar pakaramajiem no apģērbu veikala, kurš tos meta ārā. Liela daļa stāvēja neizmantota bēniņos, jo tik daudz man viņus nevajadzēja, bet, uztaisot statīvu, prasījās tematiski pakaramie.

Man nepatīk smalki pakaramie, jo tie atstāj nospiedumus apģērbā, tāpēc izvēlējos tos veidot diezgan masīvus. Lai piešķirtu estētiskāku skatu, kapara savienojumus apvienoju ar koku, bet no plastmasas pakaramajiem paņēmu tikai āķus. Lai gan vēl meklēju ideālo variantu kā to visu sastiprināt, pagaidām neviens nav salūzis un izjucis lietošanas rezultātā.